Choď na obsah Choď na menu
 


Skúsenosti našich členov a kamarátov.(klik)-(Experience Of Members and Friends.)

17. 7. 2010

Obrázok

,,Hešo" - Peťo Kečkeš : Piesne o koňoch (Letokruhy) Práca s dostihovými koňmi v Anglicku, asistent pri žrebení kobýl v prominentnom írskom žrebčíne Castlemartin Stud Farm.

 

 

 

 

Obrázok

Danka Verešová (Gáborová)  : Prvý jazdecký klub na hornej nitre začínal u nej na dvore. Ošetrovateľka Frízských koní v Nórsku.

 

 

 

 

 

 

Obrázok

,,Kačkač" - Katka Wienerová : Kone v čechách teraz České Budejovice.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

,,Madžo" - Marian Cimerman: Podkúvač,kočiš,jazdec,kaskadér. V súkromnom írskom žrebčíne prijazďuje mladé dostihové kone.Práve on prvý obsadal a pripravil do života pod sedlom najrýchlejšieho koňa sveta ,,Walle Of York" (Svetový pohár  dvojročiakov Kalifornia 2009).

 

 

 

 

Obrázok

 ,,Pepka" - Peťka Horváthová:  Vyrástla v JK Navaho,organizátor jazdec.Úspešne ukončená Stredná veterinárna škola v Nitre.Teraz zodpovedná za chod JK Navaho.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

 Pavla Onrejková : Asi neni tej sily,ktorá by ju odlúčila od koní. Soup odbor jazdectvo Šaľa.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

,,Aďa" - Andrea Švecová: Výborný jazdec a ošetrovateľ koní. Ukončené Soup odbor jazdectvo Šaľa.

 

 

 

 

 

 

Obrázok

Veronika Rencešová:  V šestnástich rokoch objavila JK Navaho, vyštudovala v Košiciach na titul MVDr interná medicína koní,podkúvačstvo.Teraz klinika v Bratislave.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok .

Čičo - Terormudrik - Peter Horváth: Hlavný páchateľ v JK Navaho. Šesťka úsmev-dvanástka ochota-ale dvadsaťštvorka nervy!!! - Učiteľ jazdenia anglický štýl,koniar,podkúvač,kaskadér,tréningový jazdec dostihových koní.Prax v prominentnom írskom žrebčíne,žrebné kobyly,žriebätá,a kone v rehabilitácii po tréningu.Teraz pracovný jazdec a pomocná sila v tréningovej stajni pre mladé dostihové kone.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

neviem

(Vaneska Pellerová, 8. 12. 2011 14:48)

Som rada že som mohla byť vdaka ujovi horváthovi na ich (našom) mikulášovi ktorý bol skvelý ...